Mutlu olmak için önce eşinizi mutlu edin!

Psikoder Başkanı Dr. Cem Keçe: “İmanın ve İslam’ın şartları olduğu gibi evliliğin de şartları var”

Mutlu olmak için önce eşinizi mutlu edin!

İşte evliliğin 10 şartı!

1-Baş başa, el ele ve göz göze sohbet etmek, 2-Birlikte vakit geçirmek, 3-Sevişmek, 4-Birlikte yatmak ve birlikte banyo yapmak, 5-Armağan vermek, 6-Hizmet etmek, 7-Suçlamak yerine istemek, 8-Takdir etmek, övmek ve onaylamak, 9-Aile büyüklerine saygı göstermek, 10-Ahde vefa

BİRLİKTE YATIN VE BİRLİKTE BANYO YAPIN…

Evliliğin yakınlık, cinsellik ve sevgi için duyulan gereksinimleri karşılamak üzere tasarlandığına dikkat çeken PSİKODER Başkan Yardımcısı Dr. Cebrail Kısa; “Cinsellik; rahatlamış ve gevşemiş bir halde, sevişmenin ve dokunmanın verdiği hazza odaklanarak, haz alıp haz verebilme, ruhu ve bedeni paylaşabilme, ne olursa olsun bir şekilde boşalabilme bilim ve sanatıdır. Çünkü sevişmek, dokunmak ve fiziksel temas, sevgiyi iletme yollarından biridir.


Hatta bazı çiftler sevişme ve temas olmadan sevildiklerini hissetmezler. Temas ise en iyi birlikte yatarak ve birlikte banyo yaparak hissedilir. Yani çiftin hem duygusal hem de bedensel olarak yakın olmalarının yolu birlikte yatmalarından ve birlikte banyo yapmalarından geçer. Bu durum aynı zamanda çok kadim bir evlilik kuralıdır. Ancak ‘ Sen yat, ben birazdan gelirim!’ sözü son yıllarda çiftler arasında sıkça kullanılmaya başlandı. Bu durum da boşanmaların artmasına yol açıyor.” dedi.

HARIBO Chamallows Lezzet Yarışmasına Katıl, APPLE iPhone 6s, iPad Air, iPad Tablet ve Migros Alışveriş Çeki Kazan!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ