Youtube de internetsiz video izleme !

Youtube de internetsiz video izleme !

Hemen hemen her alanda kendi işinizle veya eğlence için Youtube’a grip çevrimiçi videolar izliyoruz. Mutfakta yemek videoları, Eğlence için müzik dinleme veya komik videolar izleyerek eğlenebiliyoruz. Tabi videoları izlemek içinde çevrimiçi olmak yani internete bağlı olmanız gerekiyor. Peki ya internet olmadan bu videoları izleyebilseydik? Süper olurdu dediğinizi duyar gibiyiz.

Youtube artık çevrimdışı video izleme imkanı tanıyacak olan Youtube Go uygulamasının test sürümünü yayınladı.
Google Wifi bağlantı kalitesi düşük olan bölgeler için Youtube Go uygulamasını geliştirerek uygulama sayesinde bağlantının yavaşlaması veya kesilmesinden korkmadan çevrimdışı olarak video izlemek mümkün olacak.

2016’nın ikinci yarısında Delhide düzenlenen Google etkinliğinde uygulama tanıtılmıştı. Bir yıl içerisin de kullanıma hazır olacağı söylenen uygulama Facebook Lite uygulaması gibi internet bağlantısı yavaşladığında veya bağlantı kalitesi düştüğünde kullanıcıların YouTube Go uygulamasından rahat bir şekilde video izlemelerine olanak sağlayacak. Uygulama da kullanıcılar istediklerinde videoları çevrimiçi ve canlı bir şekilde izleyebilir yada internet bağlantısının bulunmadığı ortamlara geçeceklerinde videoyu indirip daha sonra izlenebiliyor.

Uygulamada videoyu indireceğiniz zaman, ne kadar depolama alanımızın olduğunu, ne kadar sürede indireceğini, indirdiğiniz videonun farklı kalitelerde ne kadar hafıza kapladığı gibi bilgileri gösteriyor ve uygulama sayesinde Bluetooth ile videoları uygulamayı kullanan diğer kullanıcılarla paylaşılabiliyor.

Uygulama şuan için Hindistan da kullanıma sunuldu. Diğer ülkelere kısa zaman içerisinde açılacaktır.

Uygulamanın test sürümünü Apk Mirror sitesinden indirerek deneyebilirsiniz.

TeknoRota

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ